107 S. 13TH STREET, PHILADELPHIA, PA
MON-SAT 11AM-8PM | SUN 12PM-6PM
107 S. 13TH STREET, PHILADELPHIA, PA
MON-TUES 11AM-7PM | WED-SAT 11AM-8PM | SUN 12PM-6PM

Collection: Home--Kitchen--Food + Cooking Kits

19 products
  • Callie's Blackberry Jam
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Callie's Hot Little Buttermilk Biscuit Mix
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Risotto - Cheese & Basil
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Risotto - Mushroom
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Pretzel Making Mix
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Pretzel and Beer Cheese Making Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Italian Cheese Making Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Everything Bagel and Cream Cheese Making Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Sauce Making Kit
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickle Making Kit
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sourdough Bread Making Kit
    Regular price
    $54.00
    Sale price
    $54.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Intro to Baking Kit
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dinosaur Ultimate Baking Party Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ice Cream Parlor Ultimate Baking Party Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow Bagel Making Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Foodie Gift Box
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Out Of Note Pad
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Groceries and Shit Note Pad
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Philly Magnets - Set of 4
    More Options Available
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out